Popis zboží:
Mrazuvzdorné zimní sněhule Demar LUCKY B jsou velmi kvalitní sněhule vhodné jak do mrazu, tak do té nejhorší sněhové břečky. Spodní část obuvi je vyrobena z nepromokavého kaučukového materiálu dvojí hustoty. Mají vyjímatelnou izolační vložku.
Vložka je vyndávací a je ji možno, v případě potřeby, sušit odděleně či vyprat při teplotě do 40° C. Snadno se obouvají a velice snadno se udržují, stačí je omýt a otřít hadříkem.
Horní část je vyrobena z vodo-odpudivého syntetického materiálu a opatřena tkaničkou, kterou lze zatáhnout a do sněhulky se tak nedostane žádný sníh i při běhání v hlubokém sněhu!!! Podrážka je hrubšího provedení s protiskluzovou úpravou.
Sněhule mají v zadní části a po stranách všitý reflexní pásek, který přispívá ke zvýšení bezpečnosti, zvláště za nepříznivých světelných podmínek.