Tlačítko
Tlačítko

Reference

Níže si můžete přečíst reálné ohlasy našich nakupujících jak byly spokojeni s nákupem a se samotnou obuví.

Reference nakupujících na serveru Heureka

Ohlasy na naše služby si můžete přečíst přímo na serveru Heureka.cz.


Další reference

Se značkou Befado mám dobré zkušenosti. Boty jsou kvalitně ušité a vypadají prostě nádherně. Zatím se nám nikdy nestalo, že bychom je museli reklamovat, proto že by někde praskly a to jim moje děti dávají přes léto pořádně zabrat.

J. Šimková, Týniště nad Orlicí

Vždy jsem si myslela, že boty, co na první pohled vypadají až moc hezky, nemůžou být kvalitní a že nic moc nevydrží. Mám především negativní zkušenosti od jiných značek. Dlouho jsme váhala, jestli si zde boty objednat. Nakonec jsem ráda, že jsem se tak rozhodla. Boty vypadají opravdu moc pěkně, a zároveň mají certifikát "Zdrowa stopa", což jak jsem se dozvěděla, je obdoba certifikace naší české "Žirafy". Jsem ráda, že svému Tomáškovi koupila kvalitní obuv a že se mu nebudou "ničit" nohy.

L. Květoslavová, Plzeň

Synovi jsem je koupila jako bačkorky do školy a na hraní na písek. I když to výrobce a prodejce moc nedoporučuje, čas od času je vyperu na 40-cítce v pračce a jsou jako nové. Přijdou mi o dost kvalitnější něž ty dražší (pozn. redakčně odstraněno), co jsem kupovala doteď. Rozhodně jsou pevnější a mají dobrou pružnou podrážku, včetně odvětrávání. Syn je max. spokojený.

O. Kerlová

Děkuji za bezproblémový obchůdek - milá a rychlá komunikace, rychlé dodání zboží, rozhodně ráda doporučím dál...

D. Kösegiová, Dvůr Králové nad Labem