Tlačítko
Tlačítko

Kvalita a certifikace obuvi Befado a Demar

Firma Befado

Logo Befado

Firma Befado je jedničkou mezi polskými výrobci textilní obuvi, která vyrobí přes 2 miliony párů obuvi ročně a má za sebou více jak 80-ti letou tradici a cca 25% své produkce vyváží do okolních zemí. Při výrobě obuvi používá nejmodernější technologie. Jako jedna z prvních firem zahájila výrobu textilní obuvi technologií s přímým vstřikem podešve známý jako BIO-COMFORT. Její výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, o čemž svědčí řada udělených ocenění a certifikátů.

Dětské boty značky Befado jsou držitelem certifikátu "Zdrowa stopa", který uděluje Institut koženého průmyslu v Polsku. Tento certifikát je obdobou certifikátu ŽIRAFA udělovaný certifikované dětské obuvi v České republice. Certifikát "Zdrowa stopa" je zárukou, že obuv zabezpečuje správný vývoj dětských nožiček nejen v prvních letech života ale i v pozdějším věku a splňuje veškeré lékařské požadavky na zdravé obouvání Vašich dětí.

Obuv Befado je rovněž držitelem certifikátu z nezávislé zkušebny ITC Zlín (7,5 MB).

Firma Befado vyrábí moderní a kvalitní obuv, která se vyznačuje dlouhou životností a užitným komfortem. Obuv má moderní velmi líbivý design, vyztuženou patu, která je důležitá především pro správné držení a vývoj dětské nohy.

Získaná ocenění a udělené certifikáty firmě Befado

Certifikace ITC Zlín Certifikace Zdrowa stopa Ocenění Europrodukt Medaile lídr trhu 2012 Stříbrná medaile ocenění klientů 2009 Zlatá medaile ocenění klientů 2010 Certifikát Polská jakost pro rok 2011 Doporučení časopisu Moje dítě Prestižní ocenění V polských botách okolo světa Dýchající podešve dle doporučení ortopedů

Firma Demar

Logo Demar

Firma Demar je symbolem kvalitní obuvi již od roku 1978. Během své historie si díky inovativním postupům a pečlivě sledovanou kvalitou při výrobě získala své klienty po celém světě i v těch nejnáročnějších odvětvích. Vyrábí jak klasickou pracovní obuv vyhovující ISO normě ČSN EN ISO 20347:2004, tak i obuv určenou pro armádu, myslivce a rybáře, volný čas a i děti.

Výrobní kapacita všech jejich továren umožňuje vyrobit více než 2,5 milionů párů obuvi ročně. Většina obuvi je vyrobena technologií přímého vstřikování (technologie nejodolnějšího spojení svršku a podešve). Vybraná obuv je vyráběna s voděodolnou membránou OutDryTM. Zkušenosti, které firma získala při výrobě vojenské obuvi a kvalitu výroby s tím spojenou si tak mohou dennodenně užívat miliony zákazníků.